Hakkımızda

blog-post-image

Medikal sektöründeki faaliyetlerine İzmir Ege Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde başlayan, kısa sürede müşteri odaklı çalışmaları ve kalitesi ile sektöründe haklı bir söz sahibi olan FEZA MEDİKAL, şu an 600 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 1000 m2 alanda kalite anlayışı ve sektör içindeki sorumluluğunun bilinciyle 7 yıldır yarını bugünden görmeye çalışarak sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Mühendislik gücüne ve altyapısına önemli yatırımlar yapan FEZA MEDİKAL, ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde AR-GE çalışmalarını da titizlikle yürütmekte, sektöre yenilikçi, birbirini tamamlayıcı ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Üstün kalitedeki geniş ürün yelpazesiyle başarısını sürekli olarak pekiştiren FEZA MEDİKAL, uluslararası standartlara uygun üretim tesislerinde tek kullanımlık medikal sarf malzeme üretimi ve tıbbi cihaz geliştirme faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca müşterilerden gelebilecek taleplere göre Biyomedikal Kalibrasyon ve Danışmanlık hizmeti de vermektedir.

ISO 13485 Tıbbi Cihazlarda Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001 Uluslararası Kalite Yönetim Sistem Sertifikalarına sahip, GMP  prensipleriyle uyumlu olarak uluslararası standartlardaki üretim tesislerimizde 93/42/MDD Tıbbi Cihaz Yönetmeliğine uygun olarak üretilen CE belgeli medikal ürünlerimizin ve toplam kalite felsefesi ile hareket eden firmamızın kalitesi yetkin kurumlar tarafından tescillenmiştir.

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçların hizmette yeterlik sınırını yükselttiği bilinciyle daha etkin, daha nitelikli bir hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gereksinimiz olan moral ve enerjinin kaynağı sizin takdir ve hoşgörünüzdür. Müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteden ödün vermeyen FEZA Medikal, sizlerle yaşama değer katmaya devam ediyor.